sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Projekti - iepirkumi > SUSTENTO starptautiskā sadarbība Drukāt
SUSTENTO starptautiskā sadarbība


Eiropas Savienības Veselības aizsardzības programmas ietvaros SUSTENTO ar 2011./2012.gadā realizētja projektu "The Chain of Trust ", kura mērķis ir skaidrot sabiedrībai, kā ar televeselības (Telehelth) iespējām iespējams sniegt ikdienā atbalstu pacientam, kāds ieguvums no tā ir veselības aprūpes profesionāļiem.  

Projektu "The Chain of Trust " līdzfinansē Eiropas Savienības Sabiedrības veselības aizsardzības programmas  pārvaldītāja - Veselība un patērētāji (EAHC)
izpildaģentūra 
 


 


Eiropas Komisijas atbalstīta, tiek veidota projekta T-GuIDE konsorcija, kam pamatā ir sadarbība starp deviņām organizācijam – gan nelieliem uzņēmumiem, gan nevalstiskām organizācijām, profesionālās izglītības nodrošinātājiem, fondiem un Eiropas tīklojumiem. Projekta vadošais partneris ir Polijas universitāte no Lodzas „Społeczna Akademia Nauk”, un projekta galvenais uzdevums ir līdz 2014. gada nogalei izveidot pirmo starptautiski atzītu mācību programmu tūrisma gidiem, kam pamatā ir iespēja apgūt prasmes darbam ar cilvēkiem, kam ir intelektuālās attīstības traucējumi.

 


SUSTENTO līdzdalība ES projektā “Uzticības ķēde”
Projekts “Uzticības ķēde”("The Chain of Trust") tika uzsākts 2011. gada janvārī, un tā vispārējais mērķis ir novērtēt galveno tele-veselības pakalpojuma galalietotāju perspektīvu Eiropas Savienībā, lai noskaidrotu, vai un kā ir mainījušies viedokļi kopš tele-veselības pakalpojuma ieviešanas un kādi šķēršļi joprojām kavē uzticēties un pieņemt šo novatorisko pakalpojumu veidu.
SUSTENTO līdzdalība ES projektā “Tūrisma gidi cilvēkiem ar intelektuālās attīstības traucējumiem vai mācīšanās grūtībām (T-GuIDE – Tourist Guides for people vith Intellektual & learning Difficulties in Europe)"
Doties ceļojumos un apmeklēt dažādas jaukas vietas ne vienmēr ir vienkārši cilvēkiem ar intelektuālās attīstības traucējumiem vai mācīšanās grūtībām. Lai uzlabotu šo situāciju, Eiropas tūristu gidu asociācija un partneru grupas – tūrisma un invaliditātes jomas organizācijas, uzsākušas jaunu apmācības iniciatīvu „T-gids” (T-GuIDE).
Diskusijas

 

Apmeklētāji: 5244339