sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Masu medijiem Drukāt
Masu medijiem
Vienkārši labs cilvēks – Aivars Brīze
2013.gada 29.oktobrī sabiedrības informācijas līdzekļiem tika nosūtīts SUSTENTO valdes priekšsēdētājas G.Ančas pārdomu raksts par lielisku cilvēku - Aivaru Brīzi
Īstenots LCĪVSO SUSTENTO projekts – iegūti jauni sadarbības un līdzdalības resursi
Š.g. 30.septembrī tika izsūtīts par īstenoto projektu „Reģionālo cilvēku ar invaliditāti un prognozējamu invaliditāti organizāciju līdzdalības resursu stiprināšana politikas plānošanā un ieviešanā”, kura taustāmais ieguvums ir visaktīvāko Latvijas NVO (invaliditātes jomas) kontaktinformācijas pārskats un elektroniskā Līdzdalības ābece. Tās ir pieejamas ikvienam www.sustento.lv apmeklētājam. Lai saņemtu kontaktinformāciju savai lietošanai, iepriekš tomēr ir jāsazinās ar SUSTENTO sekretariātu. noslēguma raksts
LCĪVSO SUSTENTO mājas lapā – elektroniskā līdzdalības ābece!
Š.g. 17.septembrī sabiedrības masu medijiem tika izsūtīts raksts par SUSTENTO izveidoto "Līdzdalības ābeci", kas turpmāk ir pieejama katram, kas vēlas saprast, kādas iespējas ir ikvienam cilvēkam piedalīties valstiskajos lēmumpieņemšanas procesos. Tā ir interaktīva pieturu shēma, kur, uzklikšķinot uz jebkuru ikonu, var atrast un iepazīties ar visefektīvāko politisko ietekmes instrumentu. Izglītojošais elektroniskais materiāls ir tapis ESF projekta „Reģionālo cilvēku ar invaliditāti un prognozējamu invaliditāti organizāciju līdzdalības resursu stiprināšana politikas plānošanā un ieviešanā” ietvaros.
10 NVO pārstāvji no Latvijas reģioniem mācību vizītē pie mums!
Š.g. no 13. līdz 15.maijam SUSTENTO studijvizītē ciemojās un jaunu pieredzi, kā arī zināšanas ieguva 10 NVO, kas pārstāv un apvienu cilvēkus ar invaliditāti vai hroniskām saslimšanām no visiem Latvijas reģioniem. Studijvizītes dalībnieki tika atlasīti ES fonda realizējamā projketa „Reģionālo cilvēku ar invaliditāti un prognozējamu invaliditāti organizāciju līdzdalības resursu stiprināšana politikas plānošanā un ieviešanā” ietvaros.
SUSTENTO noskaidro Rīgas pasažieru ar invaliditāti maršruta mikroautobusos
23.04. tika izsūtīts paziņojums par to, ka daži mikroautobusu vadītāji nevēlas zināt savus pienākumus vai arī, tos brīvi interpretējot, izgāž savu žulti uz cilvēku, kuram ir invaliditāte.
SUSTENTO aktivitātes pieejama tūrisma attīstībā
Š.g. 5.maijā tika izsūtīta informācija par SUSTENTO aktivitātēm pieejama tūrisma attīstībā. Šoreiz pieejamība no cita aspekta: ja tūristam ir intelektuālās attīstības traucējumi vai mācīšanās grūtības.
Aicinājums Kurzemes biedrībām, kas zina invaliditātes radītās problēmas, tikties ar SUSTENTO Talsos!
16.04.2013. tika izsūtīts paziņojums, š.g. 26.aprīlī ar vienas dienas semināru Talsos būs Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas SUSTENTO projektu vadības grupa un satiksies klātienē ar biedrībām, kas apvieno Kurzemes puses iedzīvotājus, lai mazinātu invaliditātes vai hronisko slimību radītās barjeras.
Aicinājums Kurzemes biedrībām, kas zina invaliditātes radītās problēmas, tikties Talsos ar SUSTENTO!
Š.g. 15.aprīlī uz Kurzemes pilsētu ziņu portāliem tika izsūtīts par to, ka 26.aprīlī Talsos viesnīcā „Talsi” (Kareivju iela 16) konferenču zālē būs Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas SUSTENTO projektu vadības grupa, lai satiktos ar biedrībām, kas apvieno Kurzemes puses iedzīvotājus, un lai pārrunātu invaliditātes vai hronisko slimību radītās barjeras.
SUSTENTO tiksies ar Liepājas puses biedrībām, kas apvieno cilvēkus ar īpašām vajadzībām
Š.g. 12.aprīlī Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija SUSTENTO būs Liepājā, lai tiktos ar daļu no Kurzemes biedrībām, kas ir atsaukušās uz aicinājumu sanākt kopā, iepazīties un vienoties par turpmāko sadarbību.
Cik pieejami tūrisma objekti ir cilvēkiem ar īpašām vajadzībām Latvijā?
28.03.2013. tika izsūtīts paziņojums par to, ka šajā gadā Tūrisma attīstības valsts aģentūra kopīgi ar Eiropas Komisiju ir izsludinājusi projektu konkursu „Eiropas izcilākie tūristu galamērķi” jeb EDEN, kura tēma ir pieejams tūrisms – tūrisms cilvēkiem ar invaliditāti. Latvijas tūrisma galamērķu pieejamību vērtēs komisija, kurā piedalās LR Ekonomikas ministrijas, Labklājības ministrijas, Vides un reģionālās attīstības ministrijas, Tūrisma attīstības valsts aģentūras un LCĪVSO SUSTENTO pārstāvji.
2 3 4 5 Nākamā

Diskusijas

 

Apmeklētāji: 4731971