sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Ceļojumi Drukāt
Ceļojumi

 

Viesu nams "Naktsvijoles"

 

Klusā meža ielokā, 2 km no Jaunkalsnavas, 20 km no Gaiziņkalna, plašs viesu nams ''Naktsvijoles'' semināriem, viesībām un kāzu svinībām. Mūsdienīgi moderns interjers, teicams ēdiens un apkalpošana. Pieejams baseins, sauna un tvaika pirts. Plašie laukumi un atpūta pie ūdens ļauj brīvi noritēt sporta pasākumiem.

 http://www.naktsvijoles.lv/ 

Nītaures dzirnavas

Viesu nams "Nītaures Dzirnavas" celts 19. gadsimta beigās kā ūdensdzirnavas. Ēka ir pilnībā restaurēta. Laukakmeņu mūris, seno laiku sijas un īpašais interjers piešķir mājai senatnīguma auru. Viesu nama 17 mājīgie numuri neatstās vienaldzīgu nevienu.
Pieejamība
Viesu namā ir speciāli pielāgots numuriņš cilvēkiem ratiņos, uzbrauktuves gan uz konferenču zāli, gan uz svinību zāli. Diemžēl nav iespējas izmantot pirti.
Derkaļi
Atpūtas komplekss„DZERKAĻI" - tā ir gleznaina vieta, kas atrodas Cirmas ezera krastā, netālu no nozīmīga kultūrvēstures centra - Rēzeknes. Tas ir Latgales dabas skaistuma un cilvēka saplūšana, tā ir iespēja baudīt makšķerēšanu,  dzīvošanu guļbaļķu mājiņās, relaksācija īstā lauku pirtī , iespēja izbaudīt ātrumu ar sniega vai ūdens motociklu, sporta laukumi, tenisa korts, peintbols un daudz citu daudzveidīgu atpūtas iespēju. 
Pieejamība
Ir pieejama atsevišķa ērta mājiņa, kā arī ēdamzāle un vairākas atrakcijas.

Portugāle

Portugāle - neliela valsts Atlantijas okeāna piekrastē. Tur sagaida daudz vilinošā un nezināmā: zelta pludmales, vinogulāji un kalni, brīnišķīgi balti ciemati kalnu pakājēs, romantiskas ostas, bagāts vēstures mantojums. Savu ietekmi šeit ir atstājuši mauri. Savulaik Portugāle bija liela impērija ar brīnišķīgām pilsētām, baznīcām, un greznu un vienreizēju galvaspilsētu. Par laimi, Portugāle ir samērā maza valsts un ar mašīnu to iespējams iepazīt pat vienā brauciena reizē.

Vērojot dabu un arhitektūru, neaizmirstiet nobaudīt vietējās virtuves gardumus un augstvērtigos vīnus.

 Informācijai

Spānija

Spānija ir trešā lielākā Eiropas valsts, tās platība ir 504 800 km², un tā atrodas kaimiņos Āfrikas kontinentam. Tā ir valsts ar ļoti senu kultūru. Slavenie Spānijas dievnami ir tik bagātīgi apzeltīti, tik mirdzošiem dārgakmeņiem rotāti, ka sudrabs tajās vietumis ir visvienkāršākais, vislētākais materiāls. Slavenie Spānijas apelsīni ir tik pilnīgi nogatavojušies, tik saldi, tik absolūti oranži, tik saules piestrāvoti, ka, šķiet, satur mūžūgās vasaras eliksīru..
Slavenajās Spānijas peldvietās jūra ir tik vilinoši zila, ar tik labām pludmalēm un vienlaikus tik dažāda katrā novadā, ka spāņi katru piekrasti nodēvējuši sava skanīgā vārdā: Costa Brava - Mežonīgais krasts, Costa Blanca - Baltais krasts, Costa del Sol -Saules krasts, Costa Dorada - Zelta krasts.
Un saule tur spīd tik spoži un tik karsti, ka tās sakarsētie viduslaiku bruģakmeņi un senatnīgo cietokšņu mūri pat naktī nebeidz izstarot glāsmainu siltumu. Vēl tur ir vīns - gards, bezgala daudzveidīgs, jā, un arī lēts. Vēl tur ir korida - aizraujoša, varonīga, nežēlīga, spāniskas dvēseles piesātināta. Un flamenko - smeldzīgs, sentimentāls, melodisks, noslēpumains un nekad līdz galam neizprotams.
Informācijai latviski

Informācijai angliski

Dānija

Dānija sastāv no vairāk kā 50 dažādām salām un tā par 43 070 km2 ir mazāka par Latviju.
Kurš gan karstā vasaras dienā nav ar baudu iedzēris glāzi vieglā Carlsbergs alus, varbūt pat iepeldinot tajā gabaliņu citrona. Šis ir tikai viens no slavenajiem dāņu uzņēmumiem, līdzās, piemēram, visiem pazīstamajam LEGO. Kad 1916. gadā dāņu amatnieks Ōle Kirks-Kristiansens Jitlandē atklāja galdnieku darbnīcu, kaut ko uztaisīt bija ļoti dārgi. Nebija arī skaidrības, vai kāds būs gatavs to pirkt. Tāpēc sākumam viņš uztaisīja mazu galdu, krēslu un māju miniatūras modelīšus. Izrādījās, ka bērni šos modelīšus dievināja. Tad viņš izdomāju mēbeļu vietā taisīt rotaļlietas. 1934. gadā kopā ar dēlu viņš reģistrēja zīmolu LEGO, kas veidots no dāņu vārdiem leg godt ‘spēlējies labi’. Brīnišķīgas LEGO skulptūras, mazo pie jūras sēdošo Nāriņu no Hansa Andersena un daudz citu jauku lietu ir iespējams izbaudīt Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā.
Informācijai par pieejamību angliski

 

Ķīna

Tuvojoties Olimpiskajām spēlēm aizvien pieaug interese par Ķinu. Eksotika un atšķirīgā kultūra vilina daudzus. Varbūt arī mums ir vērts doties to izbaudīt?

Informācijai

http://www.imabled.com/

Austrālija

Vai cilvēki Austrālijā staigā ar kājām gaisā un pa ielām lēkā draudzīgi ķenguri? To jūs varat pārbaudīt dodoties tālajā ceļojumā uz Austrāliju, izmantojot mājas lapu, kas piedāvā visa veida informāciju par pieejamu tūrismu šajā tālajā kontinentā.

http://www.australiaforall.com.au/

 
Diskusijas

 

Apmeklētāji: 5071521