sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Visi jaunumi Drukāt
Visi jaunumi
Latvija ir valsts ar otro augstāko nabadzības un sociālās atstumtības līmeni cilvēkiem ar invaliditāti ES
Latvija ir valsts ar otro augstāko nabadzības un sociālās atstumtības līmeni cilvēkiem ar invaliditāti ES, atklājuši Eurostat dati. Šokējoši 43,6% cilvēku ar invaliditāti Latvijā dzīvo nabadzībā, kas ir krietni virs ES vidējā līmeņa - 28,7%.
2019. gada pavasara sezonas jaunums
SUSTENTO mācību centrs iepazīstina ar sezonas jaunumu – Valērija Rakova semināru “Kā stiprināt veselību un aktivizēt iekšējos resursus”.
Aptauja par veselības aprūpes pieejamību Latvijā
Mēs esam sagatavojuši aptauju par veselības aprūpes pieejamību Latvijā un vēlamies lūgt Jūsu palīdzību tās izplatīšanā, kā arī aizpildīšanā.
Aicinām piedalīties diskusijā “Vai cilvēki ar invaliditāti ir vajadzīgi Latvijas darba tirgum?”
Nesapratni un apjukumu sabiedrībā ir sacēlis Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras vadības paustais viedoklis par cilvēku ar invaliditāti nodarbinātību. LTRK vadītājs Aigars Rostovski Rīgas biznesa forumā paziņoja, ka šādi cilvēki ir apgrūtinājums uzņēmējiem, tādēļ jādomā, kā atvieglot procedūru, kā viņus atlaist.
Dziesmu un Deju svētki
Apvienība “Apeirons” sadarbībā ar Dziesmu un Deju svētku organizatoriem izsludina biļešu pārdošanu cilvēkiem kas pārvietojas ratos un viņu pavadoņiem.
Jaunieti, piedalies projektā!
Vai esi situācijā, kad nezini, pa kuru dzīves ceļu tālāk iet? Varbūt Tev ir kādas prasmes, kuras nepieciešams pilnveidot pirms "iziešanas uz lielās skatuves" vai, iespējams, Tev padomā ir trīs profesijas, no kurām nevari izvēlēties to īsto un vienīgo?
4. Eiropas Parlaments cilvēkiem ar invaliditāti aicina ES līderus nodrošināt cilvēku ar invaliditāti vienlīdzīgas tiesības ne vien uz papīra, bet arī realitātē
Vairāk nekā 700 cilvēki ar invaliditāti no visas Eiropas šodien, 6. decembrī, tikās Eiropas Parlamentā, lai kopā ar Eiropas Savienības līderiem diskutētu par cilvēku ar invaliditāti tiesībām. Ceturtais Eiropas Parlaments cilvēkiem ar invaliditāti tika organizēts, lai atzīmētu Starptautisko dienu cilvēkiem ar invaliditāti, ko atzīmējām 3. decembrī, un Eiropas Cilvēku ar invaliditāti foruma (EDF) 20. gadadienu. Pasākumā piedalās arī 18 pārstāvji no Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas SUSTENTO, kuru līdzdalību cilvēkiem ar invaliditāti nozīmīgajā pasākumā atbalstīja Latvijas deputāti Eiropas Parlamentā Sandra Kalniete, Inese Vaidere, Tatjana Ždanoka un Krišjānis Kariņš.
SAEIMA CILVĒKIEM AR INVALIDITĀTI
Diskusiju “Saeima cilvēkiem ar invaliditāti” rīko Saeimas Sociālo un darba lietu komisija un Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija (LCĪVSO) SUSTENTO, atzīmējot Starptautisko dienu cilvēkiem ar invaliditāti.
Aicinām piedalīties 12. Latvijas Pacientu organizāciju konferencē
Šogad mūsu organizācija jau 12 reizi aicina kopā cilvēkus no dažādām pacientu organizācijām, lai tiktos un pārrunātu aktuālos jautājumus, kas skar cilvēkus ar hroniskām slimībām.
Notiks grāmatas “Neredzamais zēns” atvēršanas svētki
3. novembrī plkst.11 LU Humanitāro un sociālo zinātņu centra 1. stāva zālē Kalpaka bulvārī 4, Rīgā, notiks Martina Pistoriusa un Meganas Loidas Deivisas grāmatas “Neredzamais zēns” atvēršanas svētki, ko organizē LCĪVSO “Sustento” , apgāds “Jumava” un Latvijas Universitātes Humanitāro un sociālo zinātņu centrs.
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Nākamā

Diskusijas

 

Apmeklētāji: 4765638