SUSTENTO > Līdzdalības ābece > Tavs/NVO pārstāvja viedoklis klātienē
Līdzdalības ābece
Jūsu viedoklis klātienē
 
Lai paustu viedokli par izstrādātu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumu projektu vai politikas plānošanas dokumentu vai aizstāvētu ideju, varat piedalīties sēdē klātienē.
 
Ministru kabineta, Ministru kabineta komitejas sēdes, Valsts sekretāru sanāksmes, tāpat arī dažādu konsultatīvo padomju sēdes, darba grupu sanāksmes un daudzas citas sanāksmes, ko rīko ministrijas un Valsts kanceleja, atbilstoši Valsts pārvaldes iekārtas likumam, ir atklātas.
 
Parasti dalībai sēdē ir iepriekš jāpiesakās un, ja tas ir iespējams, īsi jāpiesaka, par kādu jautājumu sēdē vēlaties izteikties. Tas nepieciešams, lai būtu iespējams iepriekš plānot sēdes norisi – nepieciešamības gadījumā pieteikt caurlaides, sagatavot atbilstoša lieluma telpas, sēdes materiālus, kā arī iepriekš prognozētu jautājumus, uz kuriem būs jāsniedz atbilde amatpersonām, kuras piedalīsies sēdē.
 
Dalībai Valsts sekretāru sanāksmē, Ministru kabineta komitejas sēdē vai Ministru kabineta sēdē jāpiesakās ar atbildīgās ministrijas starpniecību vai arī sūtot e-pastu uz Valsts kancelejas oficiālo adresi http://vk@mk.gov.lv
Vēstulē jānorāda vārds, uzvārds, pārstāvētā organizācija un jautājums, kura izskatīšanā vēlaties piedalīties.
 
Ja Jums nav informācijas par to, kā pieteikties dalībai konkrētā sēdē, jautājiet to ministrijas vai valsts kancelejas NVO koordinatoram (skat. „Ministrijas”). Tāpat varat arī zvanīt uz Ministru kabineta bezmaksas informatīvo tālruni 80000120.