sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Projekti - iepirkumi > SUSTENTO atbalstītie projekti > Pasmaidi un – aiziet! Drukāt
Pasmaidi un – aiziet!
PASMAIDI UN – AIZIET!
Cilvēku ar invaliditāti biedrība ,, Labas pārmaiņas”
 
        „It kā gluži dabiski ir apzināties sevi, ko cilvēks vēlas un spēj. Arī „Labas pārmaiņas” šajā projektā atļāvās darīt sev ko neraksturīgu un neprātīgu. Tika atklāts nūjošanas un bumbošanas prieks.
Pastaiga ar nūjām sniedza stabilitātes sajūtu un atviegloja iešanu. Kustības taču ir cilvēka galvenais veselības stabilitātes garants, jo katrs cilvēks par savu veselību ir atbildīgs tikai un vienīgi pats.
„Pužiņi” organizēja nūjošanu savigā gaisā, bet bumbošanu – vingrošanas zālē. Tāpēc tika iegādāti visvienkāršākie vingrošanas piederumi – vingrošanas bumbas. Fizioterapeiti tās iesaka cilvēkiem ar invaliditāti muskuļu tonusa spēcināšanai un līdzsvara izjūtas stiprināšanai.
Vingrojuma bumbas palīdzēja vingrināt ķermeni kopumā, nevienā ikdienas darbībā cilvēks nenodarbina tik daudz muskuļu vienlaicīgi, kā darbojoties ar vingrojumiem uz bumbām.
Statistika liecina, ka šai tehnikas attīstības laikmetā dzimušai paaudzei, daudzas slimības radušās tieši mazkustīguma dēļ, tādēļ „Labās pārmaiņas” šī projekta ietvaros iekustināja pagasta cilvēkus ar invaliditāti un draudošo invaliditāti rūpēties par savu veselību jau laikus ar dažādām interesantām un saturīgām sporta aktivitātēm.
Diskusijas

 

Apmeklētāji: 5120316