sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Projekti - iepirkumi > SUSTENTO starptautiskā sadarbība > SUSTENTO līdzdalība ES projektā “Uzticības ķēde” Drukāt
SUSTENTO līdzdalība ES projektā “Uzticības ķēde”

Projekts “Uzticības ķēde” tika uzsākts 2011. gada janvārī, un tā vispārējais mērķis ir novērtēt galveno tele-veselības pakalpojuma galalietotāju perspektīvu Eiropas Savienībā, lai noskaidrotu, vai un kā ir mainījušies viedokļi kopš tele-veselības pakalpojuma ieviešanas un kādi šķēršļi joprojām kavē uzticēties un pieņemt šo novatorisko pakalpojumu veidu.  

Projekta rezultātā tiks novērtēti ar tele-veselību saistītie viedokļi, vajadzības, priekšrocības un šķēršļi no pacientu, ārstu, medmāsu un farmaceitu viedokļa.  

Balstoties uz noturīgām partnerattiecībām starp viņu vadošajiem pārstāvjiem – ES jumta organizācijām, šīm tele-veselības pakalpojuma lietotāju grupām būs iespēja izteikt savu viedokli dažādos veidos, kas koncentrējas uz kvalitatīvas informācijas apkopošanu un pamatojas uz līdzdalības pieeju.  

Visbeidzot, projekta mērķis ir ievērojami paaugstināt visu galveno ieinteresēto pušu informētības un uzticēšanās līmeni. Iegūtās ziņas un ieteikumi būs unikāls līdzeklis, ar kura palīdzību informēt politiķus un lēmumus pieņemošās institūcijas dažādos līmeņos.

Projektu “Uzticības ķēde” finansē ES Sabiedriskās Veselības programma, un tas ilgs 24 mēnešus, līdz 2012. gada decembrim. Projekta konsorcijā ir iekļauti šādi partneri:

 

·         Eiropas Pacientu forums (EPF, projekta vadītājs),

·         Pastāvīgā Eiropas Ārstu komiteja (CPME),

·         Eiropas Savienības Farmaceitiskā grupa (PGEU),

·         Eiropas Medicīnas māsu asociācijas federācija (EFN),

·         Talasēmijas starptautiskā federācija (TIF),

·         Norvēģijas Tele-medicīnas un tele-aprūpes centrs (NST),

·         Latvijas cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija SUSTENTO.

Lai iegūtu vairāk informācijas par projektu “Uzticības ķēde”, lūdzu, apmeklējiet projekta mājas lapu:

www.chainoftrust.eu  vai sazinieties ar Liuska Sanna un Walter Atzori

Diskusijas

 

Apmeklētāji: 4948572