sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Projekti - iepirkumi > Grundtvig mācību partnerības projekts „Veselīgs dzīvesveids cilvēkiem ar invaliditāti” Drukāt
Grundtvig mācību partnerības projekts „Veselīgs dzīvesveids cilvēkiem ar invaliditāti”
Grundtvig mācību partnerības projekts „Veselīgs dzīvesveids cilvēkiem ar invaliditāti”
 
 
Projekta „Veselīgs dzīvesveids cilvēkiem ar invaliditāti” mērķis bija veicināt cilvēku ar invaliditāti vidū izpratni par veselīga dzīvesveida nozīmību, sniedzot viņiem, kā arī apkārtējai sabiedrībai pieejamu informāciju par šāda dzīvesveida sniegtajām iespējām cilvēkiem ar invaliditāti.
 
Lai sasniegtu šo mērķi, laika posmā no 2008.gada līdz 2010.gadam projekta partneri no Ungārijas, Lietuvas, Beļģijas, Itālijas un Latvijas izveidoja pieejamu materiālu cilvēkiem ar invaliditāti, kurā tika ietverts īss apmācību kurss par veselīgu pārtiku un to, kā gatavot, lai ikdienas ēdienreizes būtu veselīgas. Latviju pārstāvēja Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija SUSTENTO.
Projekta ietvaros izstrādātais materiāls ir bagātināts ar dažādu tautu ēšanas paradumu daudzveidību, tajā ir apkopoti arī vienkārši fiziskie vingrinājumi cilvēkiem ar invaliditāti, proti, zemas slodzes fizisko vingrinājumu praktiskās apmācība.
Uz apkopotā materiāla pamata ir izveidota 5 dienu apmācību kursa metodoloģija, kuru var izmantoto pasniedzēji vai organizāciju pārstāvji, kas ikdienā strādā ar cilvēkiem ar invaliditāti.
Diskusijas

 

Apmeklētāji: 5125032