sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Ceļojumi > Latvija Drukāt
Latvija

 

Viesu nams "Naktsvijoles"

 

Klusā meža ielokā, 2 km no Jaunkalsnavas, 20 km no Gaiziņkalna, plašs viesu nams ''Naktsvijoles'' semināriem, viesībām un kāzu svinībām. Mūsdienīgi moderns interjers, teicams ēdiens un apkalpošana. Pieejams baseins, sauna un tvaika pirts. Plašie laukumi un atpūta pie ūdens ļauj brīvi noritēt sporta pasākumiem.

 http://www.naktsvijoles.lv/ 

Nītaures dzirnavas

Viesu nams "Nītaures Dzirnavas" celts 19. gadsimta beigās kā ūdensdzirnavas. Ēka ir pilnībā restaurēta. Laukakmeņu mūris, seno laiku sijas un īpašais interjers piešķir mājai senatnīguma auru. Viesu nama 17 mājīgie numuri neatstās vienaldzīgu nevienu.
Pieejamība
Viesu namā ir speciāli pielāgots numuriņš cilvēkiem ratiņos, uzbrauktuves gan uz konferenču zāli, gan uz svinību zāli. Diemžēl nav iespējas izmantot pirti.
Derkaļi
Atpūtas komplekss„DZERKAĻI" - tā ir gleznaina vieta, kas atrodas Cirmas ezera krastā, netālu no nozīmīga kultūrvēstures centra - Rēzeknes. Tas ir Latgales dabas skaistuma un cilvēka saplūšana, tā ir iespēja baudīt makšķerēšanu,  dzīvošanu guļbaļķu mājiņās, relaksācija īstā lauku pirtī , iespēja izbaudīt ātrumu ar sniega vai ūdens motociklu, sporta laukumi, tenisa korts, peintbols un daudz citu daudzveidīgu atpūtas iespēju. 
Pieejamība
Ir pieejama atsevišķa ērta mājiņa, kā arī ēdamzāle un vairākas atrakcijas.
Diskusijas

 

Apmeklētāji: 5000617