sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Projekti - iepirkumi > „Līdzīgs līdzīgam” Drukāt
„Līdzīgs līdzīgam”

Šobrīd ir atvērts Atbalsta centrs un darbojas 7 atbalsta punkti iesaistītajās NVO, kur pēc palīdzības vēršas cilvēki ar invaliditāti vai draudošu invaliditāti, kas jūtas apjukuši un vēlas saņemt atbalstu no tiem, kas paši ir piedzīvojuši līdzīgas problēmas. Šāda veida palīdzība tiek sniegta, lai novērstu atbalstu meklējošo cilvēku pašizolāciju, lai atjaunotu vai veicinātu viņu sociālās funkcionēšanas spējas un veicinātu integrāciju sabiedrībā.

Projektā izvēlētā mērķauditorija ir sociālo iemaņu un sociālās funkcionēšanas attīstības sociālās atstumtības riskam pakļautā jau iepriekš pieminētā iedzīvotāju grupa. Projekts tiks realizēts Rīgā, tās rajonos.

Lai īstenotu Atbalsta programmu sociālās funkcionēšanas prasmju attīstībai cilvēkiem ar invaliditāti vai draudošu invaliditāti „Līdzīgs līdzīgam”, projektā notikušas šādas aktivitātes: izveidota projekta vadības grupas, kas regulāri tiekas; 7NVO pārstāvji sagatavoti atbalsta darbam kā atbalsta punktu vadītāji, izveidots Atbalsta centrs, kas aktīvi darbojas un veicina apmeklētāju piesaisti.

Ir Rīgas domes Izglītības, Jaunatnes un Sporta departamenta licencēta apmācības programma , pēc kuras tika sagatavoti Atbalsta centra darbinieki.

 

Diskusijas

 

Apmeklētāji: 5244368