sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Projekti - iepirkumi > Cilvēku ar invaliditāti Nevalstisko organizāciju darbības stiprināšana ES kandidātvalstīs Drukāt
Cilvēku ar invaliditāti Nevalstisko organizāciju darbības stiprināšana ES kandidātvalstīs

Eiropas Forums Cilvēkiem ar Invaliditāti (EDF) sadarbībā ar SUSTENTO realizēja projektu , kas tika finansēts no ES Phare programmas. Projekts tika realizēts 10 ES kandidātvalstīs – Bulgārijā, Čehijā, Igaunijā, Ungārijā, Latvijā, Lietuvā, Polijā, Rumānijā, Slovākijā, Slovēnijā.

Darbības stiprināšana (kapacitātes celšana) atbalstīt jumta organizācijas izveidošanos visās tajās valstīs, kur tādas vēl nav nodrošināt palīdzību, tajā skaitā arī specifisku apmācību cilvēku ar invaliditāti organizācijām un jumta organizācijai ES kandidātvalstīs, lai stiprinātu to darbību stiprināt cilvēku ar invaliditāti kustību katrā ES kandidātvalstī, lai dotu iespēju katra prasības paust gan nacionālās, gan Eiropas institūcijās sagatavot cilvēku ar invaliditāti organizācijas aktīvai līdzdalībai Eiropas Cilvēku ar invaliditāti Forumā.

 

Projekta realizācija stiprināja cilvēku ar invaliditāti kustību centrālajā un Austrumeiropā. Tas veicināja cilvēku ar invaliditāti organizācijām ES kandidātvalstīs sadarbību ar līdzīgām ES organizācijām. Jo īpaši svarīgi bija panākt, lai katrā valstī tiktu izveidota jumta organizācija, kas darbojas līdzīgi kādam no ES dalībvalstu modeļiem.

 

1 miljons EUR.

 

Phare funded Europe Disability Forum project.

 

32 000 EUR

Diskusijas

 

Apmeklētāji: 5236749