sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Aktivitātes > 2018. gada aprīlis Drukāt
2018. gada aprīlis

4.04.2018.

LCVSO SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Anča, politikas koordinatore Daiga Veinberga un SUSTENTO PITAC vadītāja Irīna Meļņika piedalās sabiedriskajā apspriedē par ESF projekta „Deinstucionalizācija un sociālie pakalpojumi personām ar invaliditāti un bērniem” Rīgas plānošanas reģiona deinstucionalizācijas plāna izstrāde, norisi, Limbažos

5.04.2018.

LCĪVSO SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Anča  un politikas koordinatore Iveta Neimane tiekas ar Valsts sociālās aprūpes centra „Rīga” filiāles „Rīga” vadītāju  Ilzi Dzeni.

6.04.2018.

LCVSO SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Anča, politikas koordinatore Daiga Veinberga un SUSTENTO PITAC vadītāja Irīna Meļņika piedalās sabiedriskajā apspriedē par ESF projekta „Deinstucionalizācija un sociālie pakalpojumi personām ar invaliditāti un bērniem” Rīgas plānošanas reģiona deinstucionalizācijas plāna izstrāde, norisi, Tukumā.

9.04.2018.

LCVSO SUSTENTO  politikas koordinatore Daiga Veinberga un SUSTENTO PITAC vadītāja Irīna Meļņika piedalās sabiedriskajā apspriedē par ESF projekta „Deinstucionalizācija un sociālie pakalpojumi personām ar invaliditāti un bērniem” Rīgas plānošanas reģiona deinstucionalizācijas plāna izstrāde, norisi,Ķekavā.

10.04.2018.

LCĪVSO SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Anča un politikas koordinatore Iveta Neimane piedalās EDF (Eiropas Invaliditātes Forums) foto izstādes par Autismu atklāšanā.

10.04.2018.

LCVSO SUSTENTO  politikas koordinatore Daiga Veinberga un SUSTENTO PITAC vadītāja Irīna Meļņika piedalās sabiedriskajā apspriedē par ESF projekta „Deinstucionalizācija un sociālie pakalpojumi personām ar invaliditāti un bērniem” Rīgas plānošanas reģiona deinstucionalizācijas plāna izstrāde, norisi,Siguldā.

13.04.2018.

LCĪVSO SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Anča unpolitikas koordinatore Iveta Neimane tiekas ar Valsts Kontoli.

13.04.2018.

LCĪVSO SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Anča un politikas koordinatore Iveta Neimane tiekas ar Labklājības Ministrijas darba tirgus politikas departamenta direktoru Imantu Lipski,LM sociālās iekļaušanas politikas departamenta direktori  Elīnu Celmiņu un LM valsts sekretāra vietniece Jana Muižnieci.

14.04.2018.

LCĪVSO SUSTENTO PITAC  vadītāja Irīna Meļņika piedalās EPF (Eiropas Pacientu Foruma) dalīborganizāciju kopsapulcē.

15.04.2018.

LCĪVSO SUSTENTO PITAC  vadītāja Irīna Meļņika piedalās EPF (Eiropas Pacientu Foruma) dalīborganizāciju kopsapulcē.

19.04.2018.

LCĪCSO SUSTENTO projektu vadītāja un avīzes SUSTENTO redaktore Valda Lutiņa intervē ministru Jāni Reiru.

20.04.2018.

LCĪVSO SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Anča un politikas koordinatore Iveta Neimane Tiekas ar pārstāvjiem no Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas  Biķernieku klīnikas pārstāvjiem.

20.04.2018.

LCĪVSO SUSTENTO projektu vadītāja Valda Lutiņa un SUSTENTO PITAC vadītāja Irīna Meļņika rīko tikšanos ar NVA motivācijas projektā iesaistītajiem speciālistiem un mentoriem.

26.04.2018.

LCĪVSO SUSTENTO PITAC vadītāja Irīna Meļņika oiedalās PSKUS (Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas ) sabiedriskās uzraudzības darba grupas sēdē.

27.04.2018.

LCĪVSO SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Anča un politikas koordinatore Iveta Neimane piedalās diskusījā par terminoloģiju ar Tiesībsarga , nevalstisko organizāciju un ministrijas pārstāvjiem .

 

 

Diskusijas

 

Apmeklētāji: 5077845