sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Aktivitātes > 2018. gada marts Drukāt
2018. gada marts

2.03.2018.

LCĪVSO SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Anča piedalās  EDF ( Valdes sēdē un konferencē  : „Ilgtspējīgas attīstības mērķi”

3.03.2018.

LCĪVSO SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Anča piedalās  EDF ( Valdes sēdē un konferencē  : „Ilgtspējīgas attīstības mērķi”

4.03.2018.

LCĪVSO SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Anča piedalās  EDF ( Valdes sēdē un konferencē  : „Ilgtspējīgas attīstības mērķi”

7.03.2018.

LCĪVSO SUSTENTO politikas plānošanas vadītāja Daiga Veinberga piedalās Sociālās iekļaušanas politikas koordinācijas komitejas sēdē Labklājības Ministrijā.

9.03.2018.

LCĪVSO SUSTENTO  Rīko  Kultūr kapitāl fonda  Mērķprogramas Latvijai – 100 ietvaros  realizētā projekta „Latvijas variācijas” ietvaros uzņemto piecu  videoklipu „Es esmu Latvija”  prezentāciju .

Projekta mērķi:

Projekta ietvaros tika uzņemti pieci videoklipi kuros tiek parādīts ka arī cilvēki ar invaliditāti var un grib kopā ar pārējiem – šeit Latvijā teikt „Es esmu Latvija” un veicināt  viņu iekļaušanu kā arī dot iespēju viņiem būt pamanītiem sabiedrībā.

16.03.2018.

LCĪVSO SUSTENTO  valdes priekšsēdētāja Gunta Anča un politikas koordinatore Iveta Neimane tiekas ar Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētāju Imantu Paeglīti, valdes locekļiem un Biķernieku slimnīcas pārstāvjiem.

19.03.2018.

LCĪVSO SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Anča un politikas koordinatore Iveta Neimane tiekas ar pārstāvjiem no Labklājības Ministrijas , apvienības „Apeirons” un biedrības „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi” vadītāju Ingu Šķesteri.

21.03.2018.

LCĪVSO SUSTENTO valdes prieksēdētāja Gunta Anča, politikas koordinātore Iveta Neimane, biroja administrators Jānis Čačs un politikas plānošanas vadītāja Daiga Veinberga piedalās SUSTENTO veidotajā vides pieejamības standarta publiskām būvēm un publiskajām ārtelpām  prezentācijā.

22.03.2018.

LCĪVSO SUSTENTO pārstāvniecības  sapulce

22.03.2018.

Diskusija "Vai cilvēkiem ar invaliditāti ir vieta darba tirgū" diskusijā piedalijās  -  Eiropas Invaliditātes akadēmiskā tīklojuma eksperte Daina Podziņa, Latvijas Darba devēju konfederācijas jurists, darba tiesību eksperts Andris Alksnis, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības priekšsēdētājs Egīls Baldzēns, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Padomes priekšsēdētājs Aigars Rostovskis, Labklājības ministrs Jānis Reirs, Tiesībsarga biroja Sociālo, ekonomisko un kultūras tiesību nodaļas juridiskā padomniece Anete Ilves, Labklājības ministrijas Darba tirgus politikas departamenta direktors Imants Lipskis, SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Anča.

23.03.2018.

LCĪVSO SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Anča, politikas koordinatore Iveta Neimane, politikas plānošanas vadītāja Daiga Veinberga un LCĪVSO SUSTENTO biroja vadītājs Jānis Čačs devās uz pēc Labklājības Ministrijas pasūtijuma veidoto dokimentālās filmas par vides pieejamību, „VAI VARU?” prezentāciju.

23.03.2018.

LCĪVSO SUSTENTO Valdes priekšsēdētāja Gunta Anča politikas koordinatore Iveta Neimane un SUSTENTO PITAC (pacientu informācijas un tiesību aizsardzības centrs) vadītāja Irīna Meļņika devās uz tikšanos ar  valsts sekretāru Aivaru Lapiņu un valsts sekretāra vietnieci veselības politikas jautājumos Dainu Mūrmani-Umbraško, Veselības Ministrijā.

27.032018.

LCĪVSO SUSTENTO PITAC (pacientu informācijas un tiesību aizsardzības centrs) vadītāja Irīna Meļņika piedalījās Saeimas sociālo un darba lietu komisijas sabiedrības veselības apakškomisijas organizētā tikšanās ar Eiropas farmācijas uzņēmumu un apvienību federācijas ģenerāldirektori  Mollas kundzi.

28.03.2018.

LCĪVSO SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Anča un politikas koordinatore Iveta Neimane tiekas ar Labklājības ministrijas parlamentāro sekretāri Karīnu Ploku.

29.03.2018.

LCĪVSO SUSTENTO Valdes priekšsēdētāja un politikas koordinatore Iveta Neimane tiekas ar Labklājības Ministru  Jāni Reiru.

 

 

 

Diskusijas

 

Apmeklētāji: 5014266