sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Visi jaunumi > Paralimpiskā sporta diena Drukāt
Paralimpiskā sporta diena

Jau sesto gadu pēc kārtas, cilvēki ar invaliditāti tiek aicināti piedalīties vienā no lielākajiem paralimpiskās sportošanas svētkiem Latvijā - Paralimpiskajā sporta dienā, kuru rīko Latvijas Paralimpiskā komiteja sadarbībā ar Banka Citadele un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Pagājušogad Paralimpiskā sporta diena svinēja savu 5.jubileju, bet šogad tā savus dalībniekus pārsteigs ar jauniem sporta veidiem un pārsteigumiem sacensību dalībniekiem!

Šī gada Paralimpiskās sporta dienas ietvaros tās dalībniekiem būs iespēja startēt trīs komandu sporta veidos - Boccia, sēdvolejbolā, un grīdas kērlingā, kā arī septiņos individuālajos sporta veidos - galda hokejā, šautriņu mešana, novusā, mehāniskajā airēšanā uz ergometriem Concept II, peldēšanā, pauerliftingā un galda tenisā!

Atgādinām, ka dalībai pasākumā nav vecuma ierobežojumu un tas ir BEZ MAKSAS! Turpinot tradīcijas, gaidīsim gan pasākuma dalībniekus, gan atbalstītājus un interesentus!

Pieteikuma anketu atradīsi te:https://www.lpkomiteja.lv/lpk/20-05-2017-paralimpiska-sporta-diena-rigas-pilseta-sacensibu-informacija-pieteikuma-forma/

Diskusijas

 

Apmeklētāji: 5014247