sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Visi jaunumi > 1. martā – pārbaudi dzirdi bez maksas Surdotehniskās palīdzības centrā Drukāt
1. martā – pārbaudi dzirdi bez maksas Surdotehniskās palīdzības centrā

1. martā – pārbaudi dzirdi bez maksas Surdotehniskās palīdzības centrā

1. martā SIA „LNS Surdotehniskās palīdzības centrs”, svinot savu 23. dzimšanas dienu, aicina uz Atvērto durvju dienu, kurā katram apmeklētājam būs iespēja pārbaudīt savu dzirdi bez maksas. Rīgā, Elvīras ielā 19 (LU Botāniskā dārza apkārtnē) esošais centrs sagatavojis arī dažādus citus īpašus piedāvājumus.

Atvēro durvju dienā no pl. 14 līdz 17 speciālisti ne tikai novērtēs interesentu dzirdi, bet arī iepazīstinās ar jaunākajiem surdotehniskajiem palīglīdzekļiem, tajā skaitā ar tiem, kurus apmaksā valsts. Tāpat 1. martā būs arī iespēja iegādāties dzirdes aparāta baterijas un dzirdes aparāta un ieliktņu kopšanas līdzekļus ar 10 % atlaidi.

Vietu skaits uz dzirdes pārbaudi ir ierobežots, tāpēc iepriekš nepieciešams pierakstīties, zvanot uz tālruni 67611660 vai sūtot īsziņu uz 29643789.

1994. gada 1. martā dibinātais SIA „LNS Surdotehniskās palīdzības centrs” laika gaitā kļuvis par lielāko dzirdes tehnisko palīglīdzekļu centru Latvijā. Tās galvenais mērķis ir nodrošināt Latvijā dzīvojošiem vājdzirdīgiem un nedzirdīgiem cilvēkiem nepieciešamo tehnisko palīglīdzekļu pieejamību un kvalificētu speciālistu konsultāciju.

Centrs šobrīd piedāvā dažāda veida valsts apmaksātos surdotehniskos palīglīdzekļus: dzirdes aparātus, laikrādi ar vibrozvanu, skaņas indikatoru ar mehānisko signālu vai skaņas indikatoru ar gaismas signālu, tālruni ar pastiprinātāju, digitālās vizuālās saziņas ierīci u.c.

Diskusijas

 

Apmeklētāji: 5014250