sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Visi jaunumi > Diskusija par pieaugušo neformālās izglītības pieejamību cilvēkiem ar invaliditāti Drukāt
Diskusija par pieaugušo neformālās izglītības pieejamību cilvēkiem ar invaliditāti

Mācīties nekad nav par vēlu – tā mēs sakām savā ikdienā un ar to saprotam iespēju – iegūt jaunas prasmes un zināšanas visas dzīves garumā. Valsts politikā mūžizglītība dod iespēju paaugstinātu vai mainītu savu kvalifikāciju atbilstoši interesēm un vajadzībām, un darba tirgus prasībām.

Šajā pieaudušo izglītības procesā, kas mūsdienu mainīgajā sabiedrībā kļūst aizvien svarīgāks, ir jāiekļauj ikviens interesents – arī cilvēki ar invaliditāti, ņemot vērā viņu īpašās vajadzības.Mūsu organizācija vairakkārt ir saskārusies ar pārmetumiem, ka iestāde, kas sniedz apmācības ir nepieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem, vai arī pasniedzēji neizprot, kā apmācīt studentus, kuriem ir kāda veida redzes, dzirdes vai cita invaliditāte.

Kopīgi ar mūsu partneriem Ziemeļvalstīs - Zviedriju, Islandi, Norvēģiju, Lietuvu, Somiju un Igauniju,  esam izstrādājuši vadlīnijas, kuras palīdzētu gan labāk organizēt apmācības, gan pasniedzējiem labāk vadīt procesu. Vēlamies ar šo labo pieredzi un materiālu dalīties arī ar jums. 

Diskusija notiks24.02.2017, plkst. 12.00  Rīgā, Antonijas ielā 24/20 

Diskusijas

 

Apmeklētāji: 5236786