sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Aktivitātes > 2016.gada jūnijs Drukāt
2016.gada jūnijs

8-9. jūnijs

LCĪVSO SUSTENTO projektu vadītāja Daiga Veinberga un IT speciālists Jānis Čačs piedalījās projekta Nordplus ziemeļvalstu partneru (Islande, Norvēģija, Somija, Zviedrija, Dānija, Lietuva un Igaunija) tikšanās Tallinā.

10. jūnijs

LCĪVSO SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Anča un Baiba Neimane piedalījās desmitajā Saeimas un NVO forumā. Vairāk informācijas šeit.

10. jūnijs

LCĪVSO SUSTENTO vades loceklis Pēteris Locāns piedalījās darba forumā, lai īstenotu ANO Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām.

16. jūnijs

LCĪVSO SUSTENTO politikas koordinatore Iveta Neimane piedalās Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda Uzraudzības komitejas nodarbinātības, darbaspēka mobilitātes, sociālās iekļaušanas un nabadzības apkarošanas prioritārā virziena apakškomitejas sēdē.

17. jūnijs

LCĪVSO SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Anča, projektu vadītāja Daiga Veinberga, IT speciālists Jānis Čačs, mācību centra darbības koordinatore Linda Cērpa un Baiba Neimane piedalījās diskusijā par darba tirgus pieejamību cilvēkiem ar invaliditāti. Vairāk informācijas šeit.

21. jūnijs

LCĪVSO SUSTENTO projektu vadītāja Daiga Veinberga piedalījās piedalījās sanāksmē semināra organizēšanai (sadarbībā ar Somijas vēstniecību Latvijā un Ziemeļu ministru padomes biroju Latvijā), kas tiktu veltīts cilvēku ar īpašām vajadzībām tiesību un situācijas - politikas un prakses - tēmai un pieredzes apmaiņai starp Ziemeļvalstīm un Latviju šī gada rudenī.

21. jūnijs

LCĪVSO SUSTENTO projektu vadītāja Daiga Veinberga piedalījās sociālās iekaušanas politikas koordinācijas komitejas sēdē.

Diskusijas

 

Apmeklētāji: 4766071