sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Visi jaunumi > Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā Drukāt
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā

Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā

Pirmdiena, 1.jūnijs

  • Labklājības ministrijas (LM) valsts sekretāre Ieva Jaunzeme un LM Darba attiecību un darba aizsardzības politikas departamenta eksperti Ženēvā (Šveicē) no 1.līdz 13.jūnijam piedalīsies Starptautiskajā darba konferencē.
  • LM Bērnu un ģimenes politikas departamenta direktore Līvija Liepiņa informatīvās akcijas ģimenes un darba dzīves līdzsvaram Darbā bērni atklāšanas pasākumā iepazīstinās ar iniciatīvas Ģimenei draudzīgs komersants darbības rezultātiem, kā arī labās prakses piemēriem ģimenei draudzīgas darba kultūras veidošanā Latvijas uzņēmumos. Pasākums plkst.11.00 notiks Rīgā, Trusis Kafe, Dzirnavu ielā 43.
  • Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) speciālisti Starptautiskās bērnu tiesību aizsardzības dienas ietvaros rīkos Atvērto durvju dienu, kas notiks visās VBTAI filiālēs. Tās laikā bērniem, viņu vecākiem, aizbildņiem un audžuģimenēm, speciālistiem un citiem interesentiem būs iespēja saņemt konsultācijas par jautājumiem saistībā ar bērnu drošību, pamatvajadzību un interešu nodrošināšanu, kā arī par savstarpējo attiecību un citiem jautājumiem.

 

Otrdiena, 2.jūnijs

  • LM parlamentārais sekretārs Reinis Uzulnieks Briselē (Beļģijā) piedalīsies konferencē, kurā Eiropas Savienības Pamattiesību aģentūra iepazīstinās Eiropas Savienības institūciju un dalībvalstu pārstāvjus ar sava pētījuma Darbaspēka ekspluatēšanas visļaunākie veidi Eiropas Savienībā rezultātiem.
  • VBTAI speciālisti pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Rīgas 160.pirmsskolas izglītības iestādē, Rīgas pirmsskolas izglītības iestādē Kurzeme, Kocēnu pirmsskolas izglītības iestādē Auseklītis.

 

Trešdiena, 3.jūnijs

  • LM parlamentārais sekretārs Reinis Uzulnieks Briselē (Beļģijā) piedalīsies Eiropas Komisijas organizētā 9.Eiropas Bērnu tiesību foruma Koordinācija un sadarbība integrētās bērnu aizsardzības sistēmās atklāšanā.

 

Ceturtdiena, 4.jūnijs

  • Labklājības ministrs Uldis Augulis dosies reģionālajā vizītē uz Kandavas novadu.
  • LM pārstāvji no 4.jūnija līdz 5.jūnijam Klaipēdā (Lietuvā) piedalīsies Baltijas Asamblejas organizētajā seminārā par darba tiesību un darba tirgus jautājumiem.

 

Piektdiena, 5.jūnijs

  • Labklājības ministrs U.Augulis dosies reģionālajā vizītē uz Vecpiebalgu.
  • VBTAI speciālisti pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Cēsu 5.pirmsskolas izglītības iestādē.
Diskusijas

 

Apmeklētāji: 5120509