sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Visi jaunumi > Seminārs sociālajā uzņēmējdarbībā Drukāt
Seminārs sociālajā uzņēmējdarbībā

Aicinājums piedalīties seminārā

„Sociālās uzņēmējdarbības attīstība Eiropā un Latvijā”

27.maijs, 2014, plkst. 14.30. – 17.00.

Semināru vada Eiropas eksperte Ariane Rodert

 

Aizvien biežāk un biežāk Latvijā mēs runājam par sociālo uzņēmējdarbību. Bet vēl joprojām ir sajūta, ka īstas skaidrības šajā jautājumā mums tā arī nav. Vai sociālo uzņēmējdarbība ir panaceja, kas ātri un vienkārši atrisinās visus krīzes laikā sasāpējušos jautājumus? Vai varbūt tās ir tikai mānīgas cerības, jo patiesībā uzņēmējdarbība bez peļņas vienkārši nav iespējama.

Eiropā valda uzskats, ka sociālā uzņēmējdarbības ļauj risināt sociālās problēmas ar biznesa instrumentiem - uzņēmums ražo preces vai sniedz pakalpojumus ar mērķi risināt sociālo problēmu, nevis ar mērķi gūt finansiālu labumu uzņēmuma īpašniekiem.

Šobrīd Labklājības ministrija strādā, lai sagatavotu koncepciju par sociālo uzņēmējdarbību un pamazām to iekļautu arī Latvijas likumdošanā. Šis ir brīdis, kad mēs paši varam izdarīt izvēli par vislabāko, noderīgāko Latvijas attīstības ceļu šajā jomā. Taču lai spētu pieņemt lēmumus un izdarīt secinājumus, ir vajadzīga informācija.

Aicinām piedalīties seminārā par sociālo uzņēmējdarbības attīstību Eiropā un Latvijā, ko vadīs Eiropā augsti vērtētā eksperte sociālo uzņēmējdarbības jautājumos Ariana Rodera (Ariane Rodert). Viņas ekspertīze un zināšanas var kļūt par būtisku pozitīvo dzinējspēku, lai attīstītu sociālo uzņēmējdarbību Latvijā.

Seminārs notiks Valsts Administrācijas skolas telpās, Raiņa bulv. 4, Rīga, 4. stāva auditorija, 27.maijā no plkst. 14.30 – 17.00

Seminārā tiks nodrošināts tulkojums latviešu un angļu valodā.

Ja vēlaties piedalīties seminārā, lūdzu līdz 23.maijam pieteikties, nosūtot savu vārdu, uzvārdu, kā arī organizāciju ko pārstāvat uz e-pastu: info@eiropaskustiba.lv

Darba kārtība:

14.30 – 14.45 Īsa iepazīšanās ar Eiropas Ekonomikas un Sociālo lietu komiteju

14.45 – 16.00 Sociālā uzņēmējdarbība Eiropā – kas tā ir, iespējas, izaicinājumi,

un tās eksperti Arianu Roderu (Ariane Rodert) labā prakse (sociālā, vides joma, pakalpojumi) Dažādi sociālās uzņēmējdarbības ceļi ES dalībvalstīs.

16.00 – 16.30 Diskusija par sociālās uzņēmējdarbības jautājumiem

16.30 – 16.50 Latvijas situācija – padarītais un darāmais – LR Labklājības ministrijas pārstāvis

16.50 – 17.00 Kopsavilkums, kafija/tēja

Konferences darba valoda – latviešu un angļu (tulkojums tiks nodrošināts)

Pieteikumi: info@eiropaskustiba.lv

Diskusijas

 

Apmeklētāji: 4774220