sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Visi jaunumi > Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā Drukāt
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā

Pirmdiena, 10.marts

 •  Labklājības ministrijas (LM) valsts sekretāre Ieva Jaunzeme un eksperte Agnese Gaile no 10.līdz 14.martam Ņujorkā (ASV) piedalīsies ANO Sieviešu statusa komitejas 58.sesijā. LM amatpersonas pārstāvēs Latviju sesijas diskusijās Izaicinājumi un sasniegumi Tūkstošgades mērķu īstenošanā, lai uzlabotu sieviešu un meiteņu stāvokli, kā arī Tūkstošgades mērķu un Pekinas rīcības platformā noteikto izaicinājumu īstenošanā pēc 2015gada.

 

 • LM parlamentārā sekretāre Ilona Jurševska Briselē (Beļģija) piedalīsies Eiropas Savienības (ES) Nodarbinātības, sociālās politikas, veselības un patērētāju lietu ministru padomes sanāksmē, kurā diskutēs par aktuāliem nodarbinātības un sociālās politikas jautājumiem.

 

 • Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) speciālisti veiks bērnu tiesību ievērošanas pārbaudi Rēzeknes pilsētas logopēdiskajā pirmsskolas izglītības iestādē Rūķītis.

Otrdiena, 11.marts

 • Valsts darba inspekcijas (VDI) pārstāvji no plkst. 12.00 līdz 16. Daugavpilī piedalīsies pilnveides seminārā Strādā Vesels. Tajā informēs, kā uzlabot darba devēju, nodarbināto un darba aizsardzības speciālistu zināšanas par darba aizsardzības jautājumiem un aktualitātēm.

 

 • VBTAI speciālisti:

·         pārbaudīs Lēdmanes novada bāriņtiesas esošās lietas;

·         veiks bērnu tiesību ievērošanas pārbaudi Ilūkstes 1. vidusskolā.

 

Trešdiena, 12.marts

 •  Labklājības ministrs Uldis Augulis:

·         plkst. 10.00, Cilvēku ar invaliditāti informācijas un vides pieejamības centrā VAR, piedalīsies kārtējā Invalīdu lietu nacionālās padomes sēdē (ILNP). Tajā tiks runāts par Apvienoto Nāciju Organizācijas Konvencijas par personu ar invaliditāti tiesībām īstenošanas pamatnostādņu 2014.-2020.gadam ieviešanu 2014.gadā;

·         plkst.12.00 Ministru kabinetā tiksies ar reģionālo mediju pārstāvjiem, lai informētu par aktuālo sociālajā jomā.

 

 • Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) pārstāve plkst. 11.00 piedalīsies projekta Dažādi cilvēki, atšķirīga pieredze, viena Latvija informatīvās kampaņas Šodien Tu. Rīt Tevi. Stop diskriminācijai atklāšanas pasākumā.

 

 • VBTAI speciālisti:

·         veiks bērnu tiesību un personisko un mantisko interešu ievērošanas pārbaudi Gaujienas bērnu sociālās aprūpes centrā;

·         veiks bērnu tiesību ievērošanas pārbaudi Daugavpils psihoneiroloģiskajā slimnīcā un Talsu novada krīzes centrā.

Ceturtdiena, 13.marts

 • Sociālās integrācijas valsts aģentūrā (SIVA) viesosies starptautiska projekta DISABLED dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Bulgārijas, Polijas un Turcijas. Tikšanās laikā plānots iepazīstināt ar SIVA darbības virzieniem un piedāvātajiem pakalpojumiem, lai veicinātu cilvēku ar invaliditāti integrāciju darba tirgū un izglītības iespējām.

 

 • NVA pārstāvji:

·         plkst.11.00 Bauskas novada Rītausmu bibliotēkā (Īslīces pagasts) tiksies ar uzņēmējiem, lai apspriestu sadarbību un iesaisti NVA nodarbinātības pasākumos;

·         plkst. 09.00 Gulbenes filiālē piedalīsies informatīvā dienā jauniešiem bezdarbniekiem;

·         piedalīsies Valkas novada Izglītības pārvaldes organizētā gadskārtējā Karjeras dienā 9.klašu skolēniem.

 

 • VDI pārstāvji:

·         no plkst. 12.00 līdz 16.00 Valmierā piedalīsies seminārā Strādā Vesels. Tajā informēs, kā uzlabot darba devēju, nodarbināto un darba aizsardzības speciālistu zināšanas par darba aizsardzības jautājumiem un aktualitātēm;

·         piedalīsies Baltijas valstu darba inspektoru konferencē, pārrunājot darba tiesību un darba aizsardzības jautājumus Baltijas valstīs un kopējo sadarbību šo jomu uzlabošanā, laikā no 13.-14.martam, Rīgā.

 

 • VBTAI speciālisti pārbaudīs Salas novada bāriņtiesas esošās lietas.

 

 

Piektdiena, 14.marts

 • Labklājības ministrs U.Augulis dosies reģionālajā vizītē uz Ogri.

 

 • VBTAI speciālisti tiksies ar Krāslavas pamatskolas skolēnu pašpārvaldi.

Sestdiena, 15.marts

 • VBTAI speciālisti piedalīsies informatīvā atpūtas pasākumā audžuģimenēm Talsu novada bāriņtiesas un Ventspils krīzes centra projekta ietvaros.
Diskusijas

 

Apmeklētāji: 4821951