sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Visi jaunumi > Jauna kustība cilvēkiem, kas pārvietojas ratiņkrēslā Drukāt
Jauna kustība cilvēkiem, kas pārvietojas ratiņkrēslā

Par mums

  • Esam jauni un mērķtiecīgi cilvēki, kas piedāvā un organizē aktivitātes tieši personām, kas pārvietojas ratiņkrēslos. Iesaistam tos, kas negrib sēdēt četrās sienās, kas grib attīstīties un veidot savu dzīvi pēc savām vēlmēm nevis pēc apstākļu sakritības.

    Lai veicinātu personu ar muguras smadzeņu bojājumu pilnvērtīgāku brīvā laika aktivitāšu klāstu, kā arī uzlabotu informācijas pieejamību, mājas lapa www.activewheels.lv ir veidota pēc principa - mēs darām visu, kā mēs gribam un kā mēs varam.

    Katrs šķērslis, kas ir mums priekšā, ir nevis barjera, bet treniņš. Tas veicina jaunas pārdomas un idejas to pārvarēšanā un biedru izglītošanā. Mūsu aktivitātēs ir gan tie biedri, kas guvuši muguras smadzeņu bojājumu vairāk kā pirms pieciem gadiem, kā arī tie, kas traumu guvuši mazāk tikai 4 mēnešus atpakaļ. Organizētajās aktvitātēs piedalās arī jaunie speciālisti - fizioterapeiti, ergoterapeiti, kā arī biedru tuvinieki un ģimenes pārstāvji. Lai izprastu traumas ietekmi uz personu un akvititātes veikšanu, aktivitātes ir pēc iespējas dabiskākā gaisotnē, kas veicina izdomu.

    Mēs neesam tikai bideri, kas grib mainīt ikdienu. Mēs pārstāvam kustību, kas maina jau šodienu. www.activewheels.lv
Diskusijas

 

Apmeklētāji: 4907041