sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Masu medijiem > Mācīsimies risināt invaliditātes problēmas paši un kopā! Drukāt
Mācīsimies risināt invaliditātes problēmas paši un kopā!
Mācīsimies risināt invaliditātes problēmas paši un kopā!
 

    Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija SUSTENTO aicina visas Vidzemes NVO, kas ikdienā saskaras ar invaliditātes radītajām problēmām, atsaukties un satikties ar mums š.g. 28.janvārī Madonā un 29.janvārī – Valmierā.

LCĪVSO SUSTENTO vadība jau 2012.gada nogalē apmeklēja Latgali, kur klātienē tikās ar 18 Latgales nevalstiskajām organizācijām, kas apvieno cilvēkus ar invaliditāti un hroniskām saslimšanām. Tagad, 28.,29. janvārī, kārta Vidzemei, pēc tam februārī un martā – Zemgalei un Kurzemei.

Šo tikšanās un arī turpmākais SUSTENTO rīcības mērķis ir ciešāk saliedēties, lai patiesi mēs un par mums zinātu, ka esam blakus: gan reālajā laikā, gan ģeogrāfiskajā telpā, gan vienoti elektroniskās saziņas tīklā.

Katrā kopā sanākšanā noskaidrojam, kā klājasbiedrībām, kas risina invaliditātes radītās speciālās vai šī iemesla pēc ierobežotās vajadzības, kāpēc ir vai nav viegli tām sadarboties ar vietējo pašvaldību un kā veicas ar mums izšķirīgu valsts vai pašvaldību lēmumu sapratni, to ietekmi un īstenošanu.

Abas Vidzemes pilsētas Madona un Valmiera ir izraudzītas kā tikšanās vietas, pateicoties tieši vietējo biedrību atsaucībai. Paldies „Madonas invalīdu atbalsta centra” un viņu kaimiņu „Mēs saviem bērniem” valdes priekšsēdētājām Lidijai Spilbergai un Elitai Badūnei, paldies Valmieras „Atspēriena” un „Iespēju tilta” valdes priekšsēdētājām Ilgai Mauriņai un Zitai Gustavsonei. Pateicamies Madonas kultūras nama vadītājai Skaidrītei Strodei un Valmieras bibliotēkas vadītājai Daigai Rokpelnei par bezmaksas telpu nodrošinājumu un morālo atbalstu.

      Kaut arī uz šo pasākumu jau ir pieteikušās līdz šim nesatiktās NVO, tomēr aicinām vēl, jo bagātīgajā saziņas informācijas laukā nav nemaz tik viegli atrast īsto ziņas saņēmēju. Vidzemes biedrības un cilvēkus, kam rūp esošā situācija invaliditātes jomā, vēl var izvēlēties, uz kuru no pilsētām doties. LCĪVSO SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Anča ar šī projekta vadības komandu Jūs gaidīs

  • 28.janvārī Madonā pilsētas kultūras nama zālē, Raiņa ielā 12 (nepilnu 10 minūšu gājumā no autoostas),
  • 29.janvārī Valmieras integrētās bibliotēkas 2.stāva telpās, Cēsu ielā 4 (2 min attālumā arī no autoostas).
Gan Madonā, gan Valmierā pasākums, ar nodrošinātām kafijas un pusdienu pauzēm, norisināsies no plkst.10.00 līdz 17.00.
Ikvienam NVO pārstāvim vai invaliditātes lietās ieinteresētajam vēl ir iespēja pieteikties līdz 24.janvārim, rakstot uz sustento@sustento.lv vai zvanot 67802545 – Laimdotai Svikliņai.
Diskusijas

 

Apmeklētāji: 4902768