sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Masu medijiem > SUSTENTO rīko 7. Latvijas Pacientu organizāciju konferenci Drukāt
SUSTENTO rīko 7. Latvijas Pacientu organizāciju konferenci

Rīgā, 2012.gada 8.novembrī                                       Informācija plašsaziņas līdzekļiem

 
 

SUSTENTO rīko 7. Latvijas Pacientu organizāciju konferenci

   Gadskārtējā Latvijas pacientu organizāciju konference  notiks š.g.16. decembrī no plkst. 10.00 viesnīcā „Avalon”. Šogad to atklās Veselības ministres I.Circenes uzruna par to, cik pretimnākošs ikviena Latvijas iedzīvotāja veselībai būs 2013.gads.

Mēs ceram, ka dienā, kurā notiks konference, jau būs pieņemts jaunais Latvijas valsts budžets 2013.gadam. Kā solījis valsts premjers – izaugsmes un attīstības budžets. Vai šī izaugsme saskatāma arī veselības aprūpes budžetā? Uz šo jautājumu konference pirmajā daļā atbildes meklēsim kopā ar pārstāvjiem no Veselības ministrijas.
Savukārt pēcpusdiena šoreiz tiks veltīta jaunām iespējām, ko veselības aprūpē paver mūsdienīgo tehnoloģiju izmantošana:              e-veselība – cik tālu esam tikuši ar tās ieviešanu; kā var saņemt dažādu ārstu konsultācijas pa telefonu vai arī kā veikt savas veselības pārbaudi un, iespējams, arī ilglaicīgu novērošanu no attāluma.
Konference ir atvērta visiem ieinteresētajiem žurnālistiem, nepieciešamības gadījumā vērsties pie Laimdotas Svikliņas, LCĪVSO SUSTENTO sabiedrisko attiecību speciālistes, mob.tālr.29133013
 
Diskusijas

 

Apmeklētāji: 4902819