sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Visi jaunumi > Informācija no Latvijas Mazturīgo atbalsta biedrības „Dace” Drukāt
Informācija no Latvijas Mazturīgo atbalsta biedrības „Dace”
Latvijas Mazturīgo atbalsta biedrības „Dace” biedri var saņemt bezmaksas apģērbu, apavus, sadzīves lietas, bērnu lietas, dažādas tehnikas, traukus, grāmatas utt. Rīgā, Burtnieku ielā 33, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās, piektdienās un sestdienās no plkst.10.00 līdz15.00.
Kamēr vecāki meklēs apģērbus, bērni varēs rotaļāties bērnu istabā un, ejot prom, paņemt sev tīkamo mantiņu. Tiek arī organizēti pasākumi „Ziemassvētki”, „Lieldienas”, „Līgo diena”, „Uz skolu” un darbojas pensionāru klubiņš „Rīta vējš”.
Ir iespēja bez maksas apmeklēt kultūras pasākumus: kino, teātri, muzejus utt.
Bezmaksas palīdzību var saņemt reģistrējoties biedrībā un uzrādot izziņu par atbilstību trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes (personas) statusam, kā arī invaliditātes, pensionāru un bāreņu apliecību.

Plašāka informācija http://www.lma-dace.lv/?page=ziedsan
http://www.lma-dace.lv/?page=ziedsan
 
Informācijai
 
 Tiek lūgts atbalsts, kā arī palīdzība informēt iestāžu vai organizāciju darbiniekus un apkārtējos par iespēju ziedot mantas, kuras varētu noderēt trūkumā nonākušiem cilvēkiem.
 
Ziedot var finansiāli:
veicot pārskaitījumu uz Swedbank, konts LV17HABA0551030172046, ziedojums var būt pat simbolisks, būsim pateicīgi par jebkādu mazumiņu.
Ziedot materiāli: mantas var nodot no plkst. 9.00 līdz 21.00 katru dienu, arī brīvdienās un svētku dienās, atvedot tās Rīgā, Burtnieku iela 26, (starp Biķernieku un Raunas ielu).
Pieņemam visu: to, kas pašiem vairs nav noderīgs: jaunus un lietojamus apģērbus, apavus, somas, bižutēriju, skolas piederumus, grāmatas, dāvaniņas, rotaļlietas, spēles, sadzīves, kancelejas, higiēnas, elektropreces, būvmateriālus (tapetes, krāsas utt.) produktus un saldumus. Kā arī lūdzam rast iespēju ziedot Jūsu produkciju (pāri palikusi vai kurai drīz beigsies termiņš utt.), pārtikas preces, var būt pat ne kondīcijas produkcija utt.
Valdes priekšsēdētāja: Dace Dimitrijeva         
Tālr. mob.: 27 000 190
Diskusijas

 

Apmeklētāji: 5125043