SUSTENTO > Visi jaunumi > Banka Citadele sadarbībā ar “SUSTENTO” izsludināja projektu konkursu “ATVER DURVIS”
Banka Citadele sadarbībā ar “SUSTENTO” izsludināja projektu konkursu “ATVER DURVIS”
Projektu konkurss “ATVER DURVIS” tiek organizēts, lai sniegtu atbalstu cilvēkiem ar invaliditāti, veicinot to iekļaušanos sabiedrībā, paplašinātu cilvēku ar invaliditāti iespējas, kā arī lai veicinātu sabiedrības sapratni par invaliditāti.
“Mums ir patiess prieks, ka varam strādāt kopā, lai īstenotu cēlus mērķus. Dažkārt pat ļoti mazu lietu uzlabojums cilvēkiem ar invaliditāti var sniegt lielu atvieglojumu, un šis projektu konkurss tik tiešām “ATVER DURVIS”,” stāsta “SUSTENTO” valdes priekšsēdētāja Gunta Anča.
“Bieži vien ikdienas steigā mēs nepamanām sev blakus esošos cilvēkus, taču, arī pie mums ir cilvēki ar invaliditāti, un mums, bankai Citadele, rūp viņu iesaiste sabiedrībā. Projekts “ATVER DURVIS” ir lieliska iespēja “SUSTENTO” dalīborganizācijām īstenot projektus, lai sniegtu roku mums blakus esošajiem cilvēkiem,” saka bankas Citadele valdes locekle Santa Purgaile.
Projektu konkursā “ATVER DURVIS” var piedalīties “SUSTENTO” dalīborganizācijas un to nodaļas, kas var iesniegt savu projektu līdz šā gada 2.aprīlim. Iesniegtos projektus izvērtēs komisija, kurā ir “SUSTENTO” valde un bankas Citadele pārstāvis. Konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz 30.aprīlim.
Konkursā viena organizācija var pretendēt ne vairāk kā uz 500 latu finansējumu sava projekta realizēšanai, kas jāīsteno līdz šā gada 1.oktobrim. Projektu konkursa “ATVER DURVIS” kopējais finansējums ir 2500 latu.
Konkursa nolikums un pieteikuma veidlapas ir pieejamas “SUSTENTO” mājas lapā www.sustento.lv un bankas Citadele mājas lapā www.citadele.lv